خدمات پس از فروش ایرتمپ

شرکت ایرتمپ در راستای اهداف استراتژیک خود که ارائه محصولات و خدمات باکیفیت ممتاز، طبق استانداردهای ملی و بین‌المللی است و همچنین با ارائه بیشترین زمان گارانتی، مشاوره و خدمات تخصصی در تمامی مراحل فروش و پس از فروش در تمامی محصولات، توسط کادر خدماتی و تیم حرفه‌ای و متخصص خود، نگاه ویژه‌ای به پشتیبانی دستگاه‌ها و خدمات پس از فروش دارد. ایرتمپ در بین شرکت‌های ارائه‌کننده محصولات سرمایشی و گرمایشی برندهای خارجی در ایران، اولین شرکتی است که موفق به اخذ استاندارد تشویقی خدمات پس از فروش به شماره ISIRI13629 از سازمان ملی استاندارد ایران در سال 1393 گردیده‌است.

در حال حاضر این شرکت از طریق اعمال مدیریت در ارائه خدمات مرکزی و متمایز، تامین قطعات یدکی استاندارد، جذب تکنسین و توسعه شبکه خدمات پس از فروش، آموزش و بازآموزی تکنسین­‌ها، وجود واحدهای بازرسی و رسیدگی به شکایات، نظرسنجی از مصرف‌کنندگان و ایجاد زیرساخت­‌های لازم به منظور ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر ارائه خدمات، در راستای رضایت مشتریان قدم بر می­‌دارد.

گواهی استاندارد خدمات پس از فروش

شبکه سراسری خدمات پس از فروش ایرتمپ

خدمات سراسری ایرتمپ

راهنمای مصرف‌کننده پکیج شوفاژ دیواری

  • نصب پکیج‌های شوفاژ دیواری شرکت ایرتمپ که از شهر دیگری خریداری شده‌اند (حتی نزدیک‌ترین شهر) امکان‌پذیر نمی‌باشد.
  • قبل از اقدام به خرید، از امکان ارائه خدمات توسط شرکت، در منطقه مورد نظر خود اطمینان حاصل فرمایید.
  • مشتریان گرامی می‌توانید جهت اطلاع از قیمت‌های محصولات، با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید.
  • هزینه‌های شیلنگ، اتصالات و سایر لوازم جانبی نصب به عهده مصرف‌کننده می‌باشد. (خدمات نصب رایگان است.)
  • با توجه به اینکه تایید کلیه لوازم و اتصالات نصب پکیج در اختیار تکنسین مجاز شرکت ایرتمپ می‌باشد (در جهت نصب ایمن و مطابق مقررات)، توافقات لازم با فروشنده نسبت به تعویض این­گونه لوازم (در صورت عدم تائید تکنسین) صورت پذیرد.
  • پکیج‌های شوفاژ دیواری ایرتمپ را با کارتن پلمپ شده تحویل بگیرید و از باز نبودن چسب‌ها و بسته‌بندی کارتن اطمینان حاصل نمایید.
  • بازدید سالیانه، بررسی شرایط ایمنی و سرویس سالیانه دستگاه توسط تکنسین­‌های مجاز شرکت، جهت افزایش طول عمر دستگاه ضروری می­‌باشد.